O firmie

Naszą działalność serwisową rozpoczęliśmy w 2007 roku. Na gruncie naszego wieloletniego doświadczenia staramy się dostosować naszą ofertę do indywidualnych potrzeb każdego Klienta.
Naszym Klientom indywidualnym jak i komercyjnym oferujemy profesjonalną i kompleksową usługę wsparcia serwisowego świadczoną w formie door-to-door lub bezpośrednio w siedzibie naszej firmy.
Specjalizujemy się w serwisie, naprawie i konserwacji właściwie wszystkich modeli urządzeń fitness i siłowych dostępnych na rynku,
Serwisujemy także urządzenia typu VACU ( Vacy Fit, Vacu Activ, Vacu Shape, Vacu Line i inne).

Nasza firma prowadzi usługi w zakresie regeneracji podzespołów elektronicznych jak i mechanicznych każdego typu urządzeń i sprzętów fitness       ( naprawa silników, naprawa modułów sterujących itp. ).
Dysponujemy własnym magazynem części i podzespołów, co pozwala na szybkie i sprawne wykonanie wszelkich napraw w przystępnych cenach.

Zapraszamy do kontaktu, jeśli potrzebują Państwo naszej pomocy bardzo chętnie doradzimy, jaki sprzęt fitness będzie najlepiej spełniał Wasze oczekiwania i potrzeby a także udzielimy porad i opinii dotyczących zagadnień eksploatacyjnych.

Nasza firma to nie tylko serwis maszyn i urządzeń fitness – zachęcamy do odwiedzenia strony naszego sklepu internetowego: afservice-shop.pl. Znajdą tam Państwo szeroki wybór wszelkiego rodzaju części, podzespołów i elementów eksploatacyjnych.